1. Sınıf Türkçe Harf Bilgisi Testi – 2

1. Sınıf Türkçe Harf Bilgisi Testi – 2

Eğitim öğretim hayatında Türkçe dersi ana ders olarak bilinip ayrı bir önemi vardır. Öğrencilerimiz derste anlayamadığı konuları farklı kaynaklar kullanarak öğrenmeye çalışmaktadır. Fakat günümüzde gittikçe teknolojinin gelişmesi ile internet üzerinde her türlü bilgiyi bulup çalışabilme fırsatı oldukça yüksektir. Bizimde eğitime ve öğrencilerimize katkımız ve faydamız olması için 1. sınıf Türkçe harf bilgisi ve daha bir çok konu hakkında, deneyimli ve tecrübeli eğitim görevlilerimiz ile test ve konu anlatımı hazırlayarak öğrencilerimize ışık tutuyoruz. Artık çağımız gençleri oturdukları yerden internet üzerinde kolayca istediği bilgiye ulaşabilmektedirler. Bizler öğrencilerimizin işini kolaylaştırarak tüm konularımızı özgün bir biçimde hazırlayarak önlerine sunuyoruz.

Okula yeni başlayan ve henüz adaptasyon sürecini atlatamamış öğrencilerimiz dersleri anlamakta güçlük çektiği tespit edilerek görülmektedir. Okulda gördükleri konuları evde tekrar yaparak ve internet üzerinden araştırarak anlamaya çalışmaktadırlar. 1. sınıf Türkçe harf bilgisi vb. Konuları okuyup çalıştıklarından sonra kendilerini denemeleri ve eksiklilklerini, yanlışlarını tespit etmeleri için her konu ile ilgili testler de hazırlayarak pekiştirmelerinde yardımcı oluyoruz. Sanal alemde bir çok site içerisinde konu anlatımları ve testler mevcuttur fakat çok uuzn sıkıcı bir akışı olan yazılar ile öğrencilerimizin kafasını daha çok karıştıracak bilgiler ile dizayn edilmiş siteler mevcuttur. Biz özel olarak özgün bir şekilde, işinin ehli olan eğitim görevlilerimiz ile gereki bilgilerin mevcut olduğu yazılar hazırlayarak bu kafa karışıklığından öğrencilerimizi uzak tutuyoruz.
Mini mini birinci sınıf öğrencilerimiz sıkılmasın ve dersten soğumasın diye akıcı ve öğretici bilgiler kullanarak hazırlıyor ve yardımcı oluyoruz. Sitemizde bulunan her konu anlatımı ve test ile öğrencilerimiz artık anlamadığım ve esik konum var demeyecek ve çalışma başarısını arttıracaktır. 1. sınıf Türkçe harf bilgisi ve diğer her konu ve testlerimiz ile öğrencilerimizin başarı gidişatı yükselecektir.

Tümünü Gör
TESTİ ÇÖZMEYE BAŞLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir